Закон и двойные стандарты!

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Юридические тонкости

Описание: Особенности регулирования разнообразных правоотношений в теории и на практике. Судебная практика.

Сообщение #1 verita2017 » 16.09.2017, 12:12

Протягом двох днів, а саме 6 та 7 липня поточного року інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» публікувало заяви фармацевтичної компанії ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» стосовно незаконного списання шахраями з рахунку останньої значної суми, за їхніми словами «шляхом підробки документів». Спершу йшлося про списання 42 млн. грн. (06.07.2017 р.), а вже на наступний день сума збільшилась до 46 млн. грн.
Компанія ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» закидає «потурання представників судової системи», при цьому не даючи жодних пояснень деталей цієї справи, про яку їй, начебто, і не було ніколи відомо.

Читаючи заяву ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» виникає враження, начебто, шахраї з’явилися «з повітря» і списали кошти «без суду і слідства». Натомість, судовий розгляд по даній справі триває вже не перший місяць, а сама компанія ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» вже тричі (!!!) змінювала свою правову позицію по суті спору в ході 8 засідань (!) і це тільки під час розгляду справи у суді першої інстанції (Господарський суд м. Києва в період з 17.03.2017 р. по 15.06.2017 р.), про що свідчать результати судових рішень.

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» відкидає численні документи, що свідчать про те, що даній компаній протягом трьох років надавалися маркетингові, інформаційні, аналітичні та консультаційні послуги, за які вона заборгувала ТОВ «Хоса-Плекс Україна» кошти на загальну суму 43 135 826,11 грн., про що неодноразово повідомляла ТОВ «Санофі-Авентіс Україна». Протягом дії договору (№ СА-1357 від 17.01.2012 р.) з 2012 р. по 2015 р. всі надані послуги приймались та оплачувались «Санофі-Авентіс Україна» без заперечень і зауважень, але починаючи з 2015 р. замовник припинив оплачувати надані послуги, у зв’язку з чим виникла згадана заборгованість у розмірі 43 158 713,02 грн., що підтверджується висновком Експертно-дослідної служби України (може бути надано для ознайомлення).

Всі звинувачення, висунуті стосовно компанії ТОВ «Хоса-Плекс Україна» та ТОВ «ФК «Авісто» (факторингової компанії, яка придбала право вимоги до ТОВ «Санофі-Авентіс Україна») не мають під собою жодних підстав, а представники компаній запевняють, що ТОВ «Хоса-Плекс Україна» та ТОВ «ФК «Авісто» повністю діють у рамках закону та мають докази своєї прозорої діяльності, тому відкриті до взаємодії з усіма державними установами.
"На нашу думку, метою поширення подібної неправдивої інформації є маніпуляція з метою прикриття тіньових схем, які використовує іноземна компанія на ринку України та дискредитації законної діяльності української компанії", «Дуже шкода, що в Україні до іноземних компаній завжди ставляться краще, ніж до вітчизняних, не дивлячись ні на які об’єктивні фактори», «За заявою ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» навіть відкрите кримінальне провадження, в рамках якого допитуються і адвокати по справі, в тому числі», - зі слів представників вітчизняних підприємств в даній справі.
verita2017
Репутация: 0
С нами: 1 год 4 месяца

Сообщение #2 Vlogsize » 30.01.2018, 08:10

I think I have more information on this issue. May help you
Vlogsize
Репутация: 0
С нами: 11 месяцев 23 дня

Сообщение #3 PoscheStat » 27.02.2018, 10:07

I suppose you excellent
PoscheStat
Репутация: 0
С нами: 10 месяцев 23 дня


Вернуться в Юридические тонкости

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


Яндекс.Метрика