юридический вопрос

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Юридические тонкости

Описание: Особенности регулирования разнообразных правоотношений в теории и на практике. Судебная практика.
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777 или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.
Спасибо за понимание!

Сообщение #1 crowl » 07.01.2022, 14:24

Здрастуйте у мене в бізнесі на правовому полі виникли якісь непорозуміння з партнером, чи може мені хтось порадити будь ласка, як чинити в таких ситуаціях? Справа в тому, що ми нещодавно почала і не особливо підковані в юридичних справах.
crowl
Репутация: 0
С нами: 2 года 3 месяца

Сообщение #2 reloks » 08.01.2022, 22:45

Доброго дня, ну насправді тут тільки твоя помилка, а полягає вона в тому, що ти почав бізнес зі своїм другом, чи хто він там тобі. Рано чи пізно виникають розбіжності, тому тобі необхідно або стартувати самому, або намагатися якось відокремитися від знайомого, доки не почалися сварки та "діління". Ну цю стадію ти вже пропустив, тому я раджу замовити консультацію досвідченого юриста, ось тут ти можеш це зробити. Ця компанія вже давно на юридичному ринку і зуміла заробити собі бездоганну репутацію, тому я впевнений, що вони зможуть тобі вирішити проблемку. Успіхів!
reloks
Репутация: 0
С нами: 3 года 4 месяца

Сообщение #3 felicia » 14.01.2022, 07:23

С бизнес партнёрами вообще отношения сложные.
felicia
Репутация: 0
С нами: 3 года

Сообщение #4 omevarizka » 14.01.2022, 07:33

Если честно, после скандалов в прокуратуре Киева, я вообще не знаю как туда обращаться. Судя по всему, люди, которые нас должны защищать, блюсти закон, сами этот закон нарушают. Почитайте новости про то, как лишённые адвокатских лицензий https://vesti.ua/tag/olga-mirgorodskaya , пытаются начать работать в прокуратуре. Не знаешь уже кому верить.
omevarizka
Репутация: 0
С нами: 2 года 2 месяца

Сообщение #5 Nora » 23.04.2022, 13:54

А я б хотіла перевірити свого ділового партнера на предмет праворушень та боргів, є деякі моменти, які мене насторожують. Підкажіть, як це зробити?
Nora
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #6 Иветта » 23.04.2022, 19:03

Nora писал(а):А я б хотіла перевірити свого ділового партнера на предмет праворушень та боргів, є деякі моменти, які мене насторожують. Підкажіть, як це зробити?

Це дуже просто зробити. Є сервіс Сканбіт, там інформація про людину зібрана з різних джерел і виглядає приблизно так
https://scanbe.io/people/yu/l/yulenko За допомогою даного сервісу ви дізнаєтесь чи є борги, чи притягувалась до юридичної відповідальності людина, яка вас цікавить.
Иветта
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года


Вернуться в Юридические тонкости

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 7 гостей

Индекс цитирования