Де шукати IT-фахівців?

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Организация бизнеса

Описание: Здесь можно ознакомиться с нюансами организации разнообразных видов деятельности (узнать какие нужны лицензии, разрешения, как платить налоги и т.п.)
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изгoтoвлeниe диплoмoв или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Olesh » 24.02.2024, 20:45

Якщо ви, як і я, потребуєте знайти кращих IT-фахівців для вашого проекту, то де саме ви шукаєте їх? Де можна знайти найбільш кваліфікованих кандидатів у світі ІТ? Буду вдячний за поради та рекомендації!
Olesh
Репутация: 0
С нами: 3 года 7 месяцев

Сообщение #2 Jack » 24.02.2024, 21:18

Привіт! Я маю для вас чудову рекомендацію - платформа DecisionWanted. Там ви зможете знайти найкращі ІТ таланти , які відповідають вашим потребам та вимогам. Ця платформа забезпечить вам доступ до широкого спектру професійних IT-фахівців, серед яких ви знайдете ідеальних кандидатів для вашого проекту.
Jack
Репутация: 0
С нами: 2 года 2 месяца

Сообщение #3 Sanim » 06.03.2024, 10:04

Я от також цікавлюсь. Де таких спеціалістів готують? Сам хочу вчитися.
Sanim M
Аватара
Возраст: 26
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев

Сообщение #4 Bleralda » 15.03.2024, 11:05

Нам потрібен девелопер це розробник програмного забезпечення, важко знайти хорошого спеціаліста. Вирішили навчати одного співробітника, який виявив бажання. Великий вибір курсів пропонує онлайн школа Foxminded. Можете тут подивитись та можливо вчинити аналогічно.
Bleralda
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 7 месяцев


Вернуться в Организация бизнеса

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

Индекс цитирования