Landing page ціна

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Организация бизнеса

Описание: Здесь можно ознакомиться с нюансами организации разнообразных видов деятельности (узнать какие нужны лицензии, разрешения, как платить налоги и т.п.)
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изгoтoвлeниe диплoмoв или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Jack » 30.10.2023, 19:02

Я хочу створити Landing Page для свого бізнесу, але не можу зрозуміти, яка ціна на це питання. Маєте досвід у створенні Landing Page? Скільки приблизно може коштувати створення ефективної сторінки? І, головне, чи є якісні веб-студії, які вам відомі і рекомендуєте?
Jack
Репутация: 0
С нами: 2 года 2 месяца

Сообщение #2 Olesh » 30.10.2023, 19:12

Привіт! Створення Landing Page - це важливий крок у розвитку бізнесу. Якщо цікавить зробити сайт ціна https://selector.space/price/#dev_price , то можу сказати, що вона змінюється в залежності від різних факторів, таких як обсяг робіт, складність дизайну, кількість елементів на сторінці, потреби у копірайтингу тощо. Однак, я б рекомендував звернутися до веб студії SELECTOR.SPACE для консультації та розрахунку вартості вашого проекту. Вони спеціалізуються на створенні ефективних Landing Page та мають досвід у роботі з різними бізнесами. За допомогою SELECTOR.SPACE ви отримаєте індивідуальний підхід та якісний результат.
Olesh
Репутация: 0
С нами: 3 года 7 месяцев


Вернуться в Организация бизнеса

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

Индекс цитирования