Про заміну сертифіката центрального шлюзу приймання звітів

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Admin » 05.06.2013, 10:31

Шановні користувачі електронної звітності!

Увага! Здійснено заміну сертифіката центрального шлюзу приймання електронної звітності Міністерства доходів і зборів України згідно до Указу Президента України від 24 грудня 2012 року № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» у зв’язку з утворенням Міністерства доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної митної служби України та Державної податкової служби України.

Користувачам АЦСК ІДД, які використовують безкоштовне програмне забезпечення для звітності «ДПС Захист звітності», слід оновити програму до версії 1.1.0.8. засобами автоматичного оновлення або завантажити нову програму з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД розділу «Програмне забезпечення/ Програмне забезпечення для звітності «ДПС Захист звітності». Також, на цому сайті роміщено і новий технологічний сертифікат «Міністерство доходів і зборів України. ОТРИМАНО.cer», розділ «Сертифікати АЦСК».

Користувачі АЦСК ІДД мають можливість самостійно завантажити його і додати до файлового сховища програми, за замовченням це каталог C: \DPS_Certificates\...Завантажити новий технологічний сертифікат «Міністерство доходів і зборів України. ОТРИМАНО.cer»


Завантажити: Mindohodiv.Otrimano.cer на сайті http://opz.at.ua


Важливо! При встановленні нового ПЗ «ДПС Захист звітності» новий технологічний сертифікат автоматично буде розміщений у файловому сховищі програми. (C: \DPS_Certificates\...)

Важливо! Всі попередні налаштування в програмі залишаються незмінними, а також електронна адреса zvit@sta.gov.ua на яку слід надсилати податкову звітність
Admin
Администратор
Репутация: 0
С нами: 10 лет 6 месяцев

Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: SCRATCH и 6 гостей

Индекс цитирования