Анекдоты и смешные истории про бухгалтеров

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 ukrainian taxes » 18.06.2014, 20:34

Літній бухгалтер влаштовується на роботу.
- Ви знаєте, у нас молода, що динамічно розвивається, нам потрібні амбітні, здатні творчо рости люди!
Літній бухгалтер, кладучи на стіл свою візитку:
- Коли у вас все амбітні будуть рости, а баланс зводити буде нікому - зателефонуйте мені.

Добавлено спустя 4 минуты 55 секунд:
Були в гостях у знайомих, він - справжній адмін, вона - справжній бухгалтер. Цікавимося: як почали зустрічатися, адже адміни і бухгалтера - закляті вороги?! Вона червоніє, ну а він розповів історію: "Два роки тому працювали на одному підприємстві. Змусили мене вийти в суботу допомогти з розрахунком зарплати. День відразу не задався - база впала, електрика включається-вимикається, комп в синій екран викидає, і вона ще мізки ебет. Ближче до полудня після чергового випаду на мою адресу я схопив скотч, заломив їй руки, замотав скотчем, заклеїв їй рот, зірвав з неї спідницю і перегнув її на робочому столі і виебал. Після того як закінчив, дав їй в руки ніж для паперу, а сам віддалився в серверну чекати наряду міліції. Міліція так і не приїхала, але в кімнату зайшла вона і запропонувала разом попити чай. Після чаю ми знову, на тому ж столі, повторили, але вже без скотча ".

Добавлено спустя 6 минут 28 секунд:
Для чого потрібні бухгалтерські програми? - Як для чого? Для зниження безробіття, звичайно! Там, де раніше сидів один бухгалтер, тепер сидять ще оператор, програміст, електронник, п'ять наладчиків та начальник відділу обчислювальної техніки.

Добавлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Молода бухгалтерка влаштовується на роботу.
Головбух дає їй завдання:
- І не помиліться, будь ласка, порахуйте цю суму два рази.
Через деякий час вона підходить до нього і говорить:
- Я пеpесчітала десять pаз!
- Молодець! Люблю стаpательно pаботников.
- Ось тут записані всі десять підсумків.

Добавлено спустя 1 минуту 8 секунд:
Прийшла дівчина влаштовуватися на роботу в нічний клуб ... Запитує, до кого звернутися. Її направляють до менеджера. Менеджер, довго не розмовляючи, просить дівчину показати груди. Та беззаперечно підкоряється. Задоволено махнувши головою, менеджер вказує їй на жердину і включає музику ... Після 40-хвилинного танцю він вибачається і каже:
- Ви нам не підходите - пластики в вас не вистачає ...
Дівчина пригнічено починає мимрити:
- А я ще й на комп'ютері працювати вмію ...
-??? А при чому тут комп'ютер?
- Так я бухгалтером влаштовуватися прийшла!
ukrainian taxes
Эксперт
Эксперт
Репутация: 0
С нами: 10 лет 7 месяцев

Сообщение #2 Apiwat » 03.12.2018, 02:19

I will know more details. I'm reporting on this.
Apiwat
Репутация: 0
С нами: 5 лет 3 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: Ros_Grin26, Sender и 16 гостей

Индекс цитирования