Металлопластиковые двери

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"

Сообщение #1 alexmaes » 04.05.2021, 07:40

Здравствуйте. Сделали ремонт в санузле и решили сменить двери на металлопластиковые. Также заказали матовое стекло. Идеальный вариант для нас. Сайт http://www.steko.com.ua/steko/constraction/metalloplastikovyie-dveri-steko где выполнять любой ваш заказ. И производитель в плюсе и клиент доволен.
alexmaes
Репутация: 0
С нами: 2 года 1 месяц

Сообщение #2 ViKysjка » 05.11.2021, 12:11

А підкажіть, можна поставити на металопластикові двері надміцне скло чи склопакет. У мене в магазині установлені такі двері, проте завжди є проблема, розбивають скло, ось я вирішила пошукати надійний та міцний варіант склопакета.
ViKysjка
Репутация: 0
С нами: 2 года 1 месяц

Сообщение #3 OlenAsmile » 05.11.2021, 19:03

ViKysjка писал(а):А підкажіть, можна поставити на металопластикові двері надміцне скло чи склопакет. У мене в магазині установлені такі двері, проте завжди є проблема, розбивають скло, ось я вирішила пошукати надійний та міцний варіант склопакета.
Ваше питання мені зрозуміло, сама недавно шукала вирішення такого питання. Я купила квартиру, зробила там ремонт та здаю під магазин, й часто зіштовхувалась з проблемою розбиття склопакета. Встановлювати ролети не було змісту, тому що вони б зіпсували екстер'єр, мною було прийняте рішення замовити ударостійке скло. Я звернулась до компанії https://www.snok.com.ua/ru/products/zakalennoe-steklo , вони порекомендували мені закалене скло. Чудовий та якісний виріб.
OlenAsmile
Репутация: 0
С нами: 2 года 9 месяцев

Сообщение #4 Dacad » 28.11.2022, 12:26

А які двері обрати для входу в дім? Якісь міцні та недорогі порадьте у Львові, будь ласка.
Dacad
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев

Сообщение #5 vefika » 28.11.2022, 12:27

Автор, навіщо у санвузлі металопластикові двері?
vefika
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 8 месяцев

Сообщение #6 Лапочка » 28.11.2022, 12:30

Ну то є власне справа господаря - якщо подобаються у ванній кімнаті металопластикові двері, то ти вже тут нічого не вдієш)) Правда, може мається на увазі каркас, а самі двері - скляні. Я собі вхідні двері у Львові купувала у ТУ Дім Інтер' єр. Це в нас відкрився новий магазин з меблями та іншими товарами для оселі. Дуже крутий та багато чого можна в них знайти корисного за нормальні гроші.
Лапочка
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


Яндекс.Метрика