інтернет в дім

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Wasa » 31.08.2022, 15:17

Потрібен Найдешевший провайдер, і швидкість велика ні до чого, рідко користуємося Інтернетом. Але великий
Wasa
Аватара
Репутация: 0
С нами: 3 года 11 месяцев

Сообщение #2 Denniz » 31.08.2022, 16:38

Вибір провайдера краще проводити з розумом, щоб потім не кусати себе за лікті через низьку швидкість і зникнення підключення. Ми Укртелеком https://ukrtelecom.ua/internet/ підключили собі, а заодно і підключили Домашнє телебачення через Інтернет. Все стабільно працює, немає пропадань і падіння швидкості.
Denniz
Репутация: 0
С нами: 3 года 11 месяцев

Сообщение #3 LIrina » 07.03.2023, 08:31

Знаєте, в моїх батьків теж підключений Укртелеком і я задумуюсь над тим, щоб змінити провайдера. Коли приїжджаю до них в гості, працювати неможливо, все грузиться по пів години, а якщо ще фільм якийсь запускаєш, то взагалі жах.
LIrina
Репутация: 0
С нами: 4 года 6 месяцев

Сообщение #4 Anna_Lysenko » 29.05.2023, 07:40

А ви не користувалися послугами провайдера Київстар? Як на мене, він зараз один з найкращих. Ми теж не так давно на нього перейшли, але задоволені і швидкістю інтернету, та й обслуговуванням в цілому. Ось за цим посиланням https://kyivstar.ua/home-internet/region/zhytomyr, можете почитати більш детально про їхні послуги. На сайті можна залишити заявку на безкоштовне підключення. До речі, до нас майстер приїхав на наступний день. Тепер спокійно працюємо з чоловіком дома, жодних проблем зі швидкістю, всім вистачає, ще й дитина може паралельно мултьтики дивитися. Тому я б радила спробувати. Компанія надає дійсно якісні послуги.
Anna_Lysenko
Репутация: 0
С нами: 4 года 3 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: Тремла и 21 гость

Индекс цитирования