Замовлення їжі в Одесі

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 жулька » 28.09.2022, 11:26

Я раніше все намагалась готувати самостійно, а це розумію, що дуже тяжко, от тому вирішила спробувати просто відразу щось нове скуштувати і замовити все онлайн
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #2 VladislavaE » 28.09.2022, 11:33

Звичайно можна спробувати щось нове, от лишень це не гарантія того, що вам все сподобається, хоча спробувати однозначно можна.
Ми постійно вишукуємо нові сервіси
VladislavaE F
Аватара
Откуда: Київ
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #3 креативчик » 28.09.2022, 11:37

Найбільше мені подобаються от саме перевіренні варіанти, от точно знаю, що можна буде спробувати замовляти саме там, де вигідна доставка їжі в Одесі від надійної компанії і ви точно будете задоволені і сервісом і смаком. Ну і звичайно не може не радувати можливість саме отримувати ще і знижки на замовлення.
креативчик В сети
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #4 Starch » 01.11.2022, 07:06

Загалом я люблю ходити по закладах, але не завжди є настрій та сили. У такі моменти рятує доставка cуші в Одесі https://sushiicons.com.ua/odesa/ . Неймовірні поєднання інгредієнтів, крім класичних драконів та філадельфій, ще багато різних вишуканих ролів, які нескінченно хочеться пробувати при замовленнях.
Starch M
Аватара
Возраст: 44
Репутация: 0
С нами: 3 года 7 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: креативчик и 10 гостей

Индекс цитирования