Магнітола в автомобіль

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Gamburg » 27.11.2022, 10:49

Хочу замінити магнітолу у своєму автомобілі. Штатна магнітола не має нормального функціоналу. Питання в тому, як правильно її підібрати під мій автомобіль? У мене Volkswagen Golf 7.
Gamburg
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца

Сообщение #2 RaisaVl » 27.11.2022, 10:54

Якихось спеціальних правил підбору магнітоли для автомобіля навіть не варто шукати. Адже а сайті Bacar можна замовити магнітолу Volkswagen за маркою автомобіля https://bacar.com.ua/shtatnye-magnytoly/volkswagen . Такий спосіб пошуку дає можливість покупцю економити свій час. Адже не потрібно самостійно вивчати технічні характеристики автомобіля, щоб правильно вибрати. Але навіть аби я їх вивчила, я б не дуже зорієнтувалася в асортименті магазинів з автозвуком)
Последний раз редактировалось RaisaVl 27.11.2022, 11:22, всего редактировалось 1 раз.
RaisaVl
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца

Сообщение #3 Gamburg » 27.11.2022, 11:04

Це те, що я шукав! Але мені ще важливо, щоб автомагнітоли мали багато функцій. Цим функціональніший пристрій, тим краще. Адже не хочеться через рік знову міняти магнітолу.
Gamburg
Репутация: 0
С нами: 3 года 3 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 13 гостей

Индекс цитирования