Купівля зарядної станції

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 makoce » 08.01.2023, 06:20

Привіт друзі! Хочу придбати собі зарядну станцію, але оскільки в них зовсім не розуміюсь, не можу обрати. Хто купував, порадьте якісну зарядну станцію, та інтернет-магазин в якому її можна купити.
makoce
Репутация: 0
С нами: 2 года 6 месяцев

Сообщение #2 креативчик » 08.01.2023, 06:23

Привіт! Так в наш час доводиться купувати собі раніше невідому техніку. Я собі нещодавно купувала зарядну станцію, щоб тримати свої гаджети завжди зарядженими. Тобі можу підказати магазин де її купувала там, є з чого вибрати.
креативчик
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #3 makoce » 08.01.2023, 06:26

Доброго ранку! Так наша країна мусить жити в теперішніх реаліях, але ми українці дуже сильні. Підкажи, будь ласка, яку саме зарядну станцію ти собі купувала, та в якому інтернет-магазині?
makoce
Репутация: 0
С нами: 2 года 6 месяцев

Сообщение #4 креативчик » 08.01.2023, 06:32

Обирала я собі зарядну станцію відштовхуючись від своїх фінансових можливостей. Купила я собі зарядну станцію POWERNESS Hiker, в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/ де чудовий вибір якісної техніки на всі випадки життя, по хорошим цінам.

За допомогою даної зарядної станції я без проблем заряджаю свій смартфон, ноутбук, планшет, та іншу дрібну техніку, коли відключають електроенергію. Крім цієї зарядної станції, в магазині є багато й інших варіантів, ти підбирай під свій бюджет.

Изображение
креативчик
Репутация: 0
С нами: 4 года


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 8 гостей

Индекс цитирования