Підкажіть

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Kisichka » 26.01.2023, 09:25

Привіт. Розкажіть мені, куди треба заглянути у першу чергу, щоб почитати статті про цікаві міста та пам’ятки Києва? Хочу відправитися на пошуки пригод і тому, буду вам дуже і дуже вдячна за будь-які відповіді та поради.
Kisichka
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 2 месяца

Сообщение #2 Сонька » 26.01.2023, 10:09

Я продивилася дуже уважно різноманітні сайти, а вже потім вирішила зупинитися на одному з них. Раджу вам уже через хвилинку прогулятися по сторінкам порталу, який присвячений подорожам, куди піти у Києві – це питання дуже цікаве. Мені подобається сам процес, коли уважно усе продивляєшся, а вже потім – відправляєшся на пошуки пригод у обране тобою місто. Не вийшло в мене ось так просто узяти та байдуже пройти повз ваше повідомлення, закортіло поділитися думками и силку кинути, її обов’язково треба у закладки браузера внести, щоб не загубити і не шукати знову.
Сонька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 2 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 14 гостей

Индекс цитирования