акрилові протези в Києві

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 bettyvill » 14.03.2023, 20:17

Я вражена, наскільки доступні стали акрилові протези в Києві останнім часом. До цього моменту я думала, що такі протези дуже дорогі і мало хто може собі їх дозволити. Але насправді ціни на них стали набагато більш доступні. Якщо порівняти з цінами на металокераміку, то акрилові протези виявилися набагато дешевшими. Для мене це дуже важливо, оскільки я не можу собі дозволити дуже дорогий протез.
bettyvill
Репутация: 0
С нами: 1 год 1 месяц

Сообщение #2 nadiafish » 14.03.2023, 21:01

Я знаю, що багато людей вважають, що акрилові протези менш якісні, ніж металокерамічні. Але я переконана, що це не так. Якщо підібрати правильно майстра і використовувати якісні матеріали, то акриловий протез може бути дуже міцним і зручним в експлуатації. Тому я раджу всім звернутися сюди https://iddent.com.ua/services/protezirovanie/semnye-zubnye-protezy/akrilovye-protezy/ , хто потребує заміни зубів, розглянути варіант з акриловим протезом, оскільки це дійсно може бути вигідним і практичним вибором.
nadiafish
Репутация: 0
С нами: 1 год 1 месяц

Сообщение #3 momser » 14.03.2023, 21:33

Так, я повністю згодна з тобою. Ціни на акрилові протези дійсно дуже знизилися. І це дуже гарно, оскільки багато людей, які потребують заміни зубів, можуть собі дозволити такий протез. Якщо порівняти з іншими країнами, то ціни в Києві є досить доступними, і це ще один плюс для нашої медичної системи.
momser
Репутация: 0
С нами: 1 год 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 31 гость

Индекс цитирования