Поговоримо про інвестування?

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 ZaFFkin » 21.03.2023, 17:31

Зараз багато хто цікавиться інвестуванням. Хтось купує нерухомість, хтось коштовності, цінні речі, інші вивчають тему біткоїна. А я хочу поговорити про фондові біржі. Як можна визначити потенційну дохідність акцій при їх покупці на фондовій біржі?
ZaFFkin
Репутация: 0
С нами: 3 года 4 месяца

Сообщение #2 Xaleess » 21.03.2023, 18:37

ZaFFkin писал(а):Зараз багато хто цікавиться інвестуванням. Хтось купує нерухомість, хтось коштовності, цінні речі, інші вивчають тему біткоїна. А я хочу поговорити про фондові біржі. Як можна визначити потенційну дохідність акцій при їх покупці на фондовій біржі?
Потенційна дохідність акцій при їх покупці на фондовій біржі залежить від багатьох факторів, таких як фінансовий стан компанії, ринкова конкуренція, макроекономічні тенденції та інші.

Для визначення потенційної дохідності акцій, інвесторам необхідно проводити аналіз ринку та фундаментальний аналіз компанії. Фундаментальний аналіз включає в себе оцінку фінансових показників компанії, таких як прибуток, чистий актив, заборгованість та інші.

Один з інструментів, який може допомогти в оцінці потенційної дохідності акцій, є NUMFIN https://numfin.com/uk. Цей інструмент надає аналіз компаній по 70 біржових майданчиках, що дозволяє інвесторам отримати доступ до найбільш актуальних даних про ринок та компанії.

Загалом, визначення потенційної дохідності акцій є складним процесом, який потребує досвіду та знань про ринок та компанії. Використання NUMFIN може допомогти інвесторам приймати обґрунтовані рішення про свої інвестиції та забезпечити їх успішний розвиток.
Xaleess
Аватара
Репутация: 0
С нами: 3 года 4 месяца


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 26 гостей

Индекс цитирования