Порадьте психолога з України

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Gena001 » 19.04.2023, 20:46

Привіт всім, я хочу попросити поради щодо пошуку психолога з України. Я шукаю допомогу в зв’язку зі стресом на роботі та переживаннями в особистому житті. Які психологи можуть бути найкращими для таких проблем? Чи є в Україні досвідчені психологи, які працюють онлайн?
Gena001
Аватара
Репутация: 0
С нами: 1 год 8 месяцев

Сообщение #2 makoce » 19.04.2023, 20:54

Привіт! Зараз українські психологи мають досить високий рівень підготовки та кваліфікації. Для роботи зі стресом та переживаннями в особистому житті можна звернутися до клінічного психолога або психотерапевта. Якщо вам зручно, то в Україні є багато досвідчених психологів, які працюють онлайн. Це може бути зручним варіантом для тих, хто має зайнятий графік або не має можливості зустрітися з психологом особисто.
makoce
Репутация: 0
С нами: 2 года 6 месяцев

Сообщение #3 VladislavaE » 19.04.2023, 21:11

Я маю знайомого психолога, який працює в Києві. Він має великий досвід роботи з психічними розладами та допомагає людям з різними проблемами. Можу дати контакти, якщо ви з Києва.
VladislavaE F
Аватара
Откуда: Київ
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #4 жулька » 19.04.2023, 21:17

Gena001 писал(а):Привіт всім, я хочу попросити поради щодо пошуку психолога з України. Я шукаю допомогу в зв’язку зі стресом на роботі та переживаннями в особистому житті. Які психологи можуть бути найкращими для таких проблем? Чи є в Україні досвідчені психологи, які працюють онлайн?
Я думаю, що психолог онлайн може бути гарним вибором, особливо якщо ви перебуваєте у віддаленому регіоні або не можете відвідувати психолога особисто. Я б порекомендувала вам звернутися до ресурсу, де ви зможете знайти психолога з України https://psychologyua.com , який пропонує онлайн консультації. Вони мають широкий вибір фахівців з різних напрямків психології та надають як індивідуальні, так і групові консультації. Вони також мають досвід роботи з людьми з різними проблемами, такими як тривожність, депресія, стрес та інші. Ви можете зв'язатися з ними в будь-який зручний для вас час та отримати консультацію в зручному для вас форматі.
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #5 MAHA » 08.06.2023, 12:26

Я бы лучше на тренинги какие-то походила, все-таки консультации с психологом это уже более обязывающе.
MAHA
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #6 Tkachenko » 08.06.2023, 13:11

Мне целенаправленно на частные сеансы с психологом страшно записываться, а вот различные психологические курсы и саморазвитие совсем другое дело. Сейчас вижу, что появилось акционное предложение пользователям карт https://www.mastercard.ua/uk-ua/personal/offers-and-promotions/nauk-room-promo.html на курсы Коляды, так что надо приобрести себе курс, чтобы оставаться в ресурсе.
Tkachenko
Аватара
Возраст: 38
Репутация: 0
С нами: 4 года

Сообщение #7 Lanset » 04.11.2023, 14:12

В Україні зараз багатьом психологічна допомога потрібна...
Lanset M
Аватара
Возраст: 37
Репутация: 0
С нами: 2 года 11 месяцев

Сообщение #8 Sanim » 07.11.2023, 10:23

Через сервіс pleso шукав психолога, тому що мав приступи агресії й тут прочитав https://pleso.me/ua/treatment/anger , що з цим можна та треба боротися. Але не без участі спеціаліста. Я пройшов спеціалізований тест та мені запропонували психологів, які мають досвід роботи в таких напрямках. От саме зараз проходжу сеанси терапії онлайн. Це дуже зручно та комфортно.
Sanim M
Аватара
Возраст: 26
Репутация: 0
С нами: 2 года 9 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 12 гостей

Индекс цитирования