Документи для отримання ЕЦП

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Gena001 » 22.10.2023, 20:59

Доброго дня! Я цікавлюся процедурою отримання електронного цифрового підпису. Які документи потрібні для цього? Чи можливо зробити це в онлайн режимі? Буду дуже вдячний за допомогою!
Gena001
Аватара
Репутация: 0
С нами: 1 год 9 месяцев

Сообщение #2 жулька » 22.10.2023, 21:07

Вітаю! Для отримання ЕЦП вам знадобиться: паспорт, ідентифікаційний код, заповнена анкета та кваліфікаційний сертифікат ключа. Також, потрібно звернутися до нотаріуса для підтвердження вашої особи. Процедуру можна пройти онлайн на сайті DepositSign.
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #3 VladislavaE » 22.10.2023, 21:15

Доброго дня! Я вже отримувала електронний цифровий підпис від DepositSign. Процедура дійсно проста, всі кроки детально описані на їхньому сайті. Рекомендую звернутись до них, перевірена історія )
VladislavaE F
Аватара
Откуда: Київ
Репутация: 0
С нами: 4 года 2 месяца

Сообщение #4 Антоненко » 22.10.2023, 21:22

Gena001 писал(а):Доброго дня! Я цікавлюся процедурою отримання електронного цифрового підпису. Які документи потрібні для цього? Чи можливо зробити це в онлайн режимі? Буду дуже вдячний за допомогою!
Вітаю всіх! Я погоджуюся з попереднім відгуком. Дійсно, доволі просто отримати кваліфікований електронний підпис в сервісі DepositSign. Всі необхідні документи перелічені на їхньому сайті https://depositsign.com/documents/ , і кроки процедури дуже чітко вказані.
Якщо у вас виникають питання, завжди можна звернутися до служби підтримки, вони дуже оперативно надають консультації. Вам варто відвідати їхній сайт для більшої інформації і докладного списку вимог. Бажаю успіху в отриманні ЕЦП!
Антоненко
Аватара
Репутация: 0
С нами: 1 год 6 месяцев

Сообщение #5 Sanim » 26.03.2024, 13:54

Дякую. Дуже цікава інформація.Потрібно розібратися, що таке електронний підпис, бо це значно може спростити ведення бізнесу.
Sanim M
Аватара
Возраст: 26
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев

Сообщение #6 Dampire » 27.03.2024, 09:07

Підпис ЕЦП — це електронний цифровий підпис. До листопада 2018 року цей термін застосовували. З технічного погляду між КЕП і ЕЦП різниці немає. Замовити захищені хмарні електронні ключі ви можете від сервісу «Вчасно.КЕП». Тут можете ознайомитись для чого саме такий підпис може бути застосовано. Якщо щось буде не зрозуміло, запитуйте, тут проконсультують.
Dampire M
Аватара
Возраст: 53
Репутация: 0
С нами: 2 года 10 месяцев


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя

Индекс цитирования