Волонтерський рух

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 жулька » 20.11.2023, 13:13

Шукаю волонтерів із різноманітними навичками та досвідом. Які конкретні навички ви вважаєте найбільш корисними у волонтерській діяльності?
жулька
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 4 месяца

Сообщение #2 Denniz » 20.11.2023, 14:25

Привіт, колеги! Хочу поділитися своїм враженням від роботи з https://khcare.com.ua/ Разом ми не лише забезпечуємо лікарні та допомагаємо людям, ми створюємо зміни, які врятували не одне життя. Щоб ви розуміли, це не просто засоби чи ресурси - це реальні історії, які доводять, що навіть найменша допомога може мати величезний вплив. Долучайтеся до нас, і ми разом змінимо світ!
Denniz
Репутация: 0
С нами: 4 года 3 месяца

Сообщение #3 Fktrc » 18.06.2024, 15:23

Заснований на особистій ініціативі Андрія Матюхи, Favbet Foundation пройшов шлях від втілення дитячих мрій до надання життєво необхідної допомоги ЗСУ https://sobytiya.com.ua/jak-favbet-foundation-andrija-matjuhi-pereoriientuvav-svoju-dijalnist-z-pochatkom-vijni/. Спочатку фонд зосереджувався на підтримці української молоді в спорті, освіті та охороні здоров'я. Проте з початком війни його місія значно розширилася. Fаndation перетворився на потужний рух, який співпрацює з організаціями на кшталт Української Прем'єр-ліги та "Повернись живим". Він готує українські команди до Invictus Games, роблячи акцент на змаганнях для поранених ветеранів. Окрім цього, фонд ініціював проєкт "Оцифрування бібліотек", який подарував тисячі комп'ютерів та перетворив бібліотеки на цифрові хаби по всій країні. З початком повномасштабного вторгнення Favbet Foundation переорієнтував свою діяльність на допомогу українській армії та постраждалим від війни. Фонд постачає ЗСУ найсучасніше обладнання, гуманітарну допомогу, а також допомагає в евакуації людей з зон бойових дій. Незважаючи на війну, фонд не полишає й підтримку юного покоління. "Клуб супергероїв" дарує дітям, які постраждали від конфлікту, шанс на краще майбутнє, пропонуючи їм спортивні програми та освітні можливості. Важливим напрямком роботи фонду також залишається допомога українським біженцям. У Хорватії створено Центр адаптації, який надає їм всебічну підтримку. Favbet Foundation вірить у перемогу України та робить усе можливе, щоб наблизити цей день. Фонд поєднує зусилля бізнесу та благодійності, роблячи значний внесок у майбутнє країни.
Fktrc
Репутация: 0
С нами: 2 года 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 5 гостей

Индекс цитирования