Все про Віктора Пономарчука

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 axied12 » 04.12.2023, 12:28

Бажання дізнатися все про Віктора Пономарчука та його роль у олійній промисловості України є у багатьох людей. Сайт eizvestia.com підготував статтю, яка допомагає знайти відповіді на різні питання про цю неабияку та амбітну особистість. Ранні роки Пономарчука, особливості його бізнес-здібностей, використання можливостей пострадянського періоду, етапи розвитку холдингу ViOil, асортимент продукції компанії, її головні переваги, присутність на ринку різних країн та інше. , Ви швидко знайдете необхідний варіант. Ще одним важливим фактором для більшості користувачів є те, що ми не вимагаємо здійснювати перед читанням реєстрацію – можливості сайту доступні будь-якому з відвідувачів ресурсу в режимі 24/7. Портал eizvestia.com - найкраще джерело корисної інформації!

Віктор Євгенович Пономарчук https://eizvestia.com/ekonomika/2020/09/30/viktor-ponomarchuk-poiednannya-mistectva-matematiki-ta-majsternosti-v-olijnij-promislovosti-ukraini/

Изображение
axied12
Репутация: 0
С нами: 3 года 6 месяцев

Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 4 гостя

Индекс цитирования