Особисте життя та підприємницькі починання Віктора Євгеновича Пономарчука

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 axied12 » 05.12.2023, 11:33

Кожен із нас напевно чув про Віктора Пономарчука та його внесок в економіку України. Портал ura-inform.com підготував для вас публікацію, яка відповідає на численні запитання на цю тему. Становлення особистості майбутнього підприємця, юнацькі захоплення, початок діяльності в бізнес-сфері, створення компанії ViOil та основні етапи її розвитку, отримані холдингом нагороди, кількість продукції, що щорічно експортується, основи успіху Пономарчука, особисте життя, плани на майбутнє — це далеко не все, що ви знайдете у статті, що ґрунтується на офіційних даних. Все, що вам потрібно – знайти та відкрити відповідну рубрику, прочитати запропоновану статтю та проаналізувати отримані дані. Портал ura-inform.com — тільки перевірена інформація, яка буде цікава кожному обивателю, який відвідав нас!

Особисте життя Віктора Євгеновича Пономарчука https://ura-inform.com/uk/ekonomika/2020/10/30/viktor-ponomarchuk-namichayuchi-novi-gorizonti-v-agropromislovomu-landshafti-ukrayini/

Изображение
axied12
Репутация: 0
С нами: 3 года 9 месяцев

Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 9 гостей

Индекс цитирования