Квіти

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Kisichka » 06.05.2024, 14:38

Потрібна похоронна стрічка, але не зі звичайним написом, а з незвичайним. Я тут https://kvitu.ua/ua/ritual/ritual-lenty/ дивлюся, начебто стрічки найрізноманітніші пропонують, багато. Але ніде немає пропозиції нанести індивідуальний напис. Можливо, я просто щось не розумію? Розкажіть, як краще вчинити в моєму випадку і до кого звернутися за такою стрічкою. Підпис буде від колег, нас залишилося троє.
Kisichka
Аватара
Репутация: 0
С нами: 2 года 6 месяцев

Сообщение #2 Fktrc » 02.06.2024, 13:48

Заворожуючі квіти гортензій розкривають свою красу та загадковість, захоплюючи погляди та серця своєю неповторною красою https://www.depo.ua/ukr/life/gortenzii-vishukanist-vitonchenist-stil-202405131459453 Ви шукаєте втілення квіткової елегантності? Не дивіться далі, ніж в інтернет-магазин Dicentra, і пориньте в чарівність їх букетів гортензій. Нещодавно досліджуючи їхні пропозиції, я натрапив на їхню захоплюючу колекцію композицій з гортензій, кожна з яких випромінює ауру природної краси та чарівності. Ця стаття, чудове дослідження квіткового царства Dicentra, відкриває безліч букетів гортензій, ретельно підібраних на будь-який смак і випадок. Від ефірної чистоти білих гортензій до яскравих відтінків блакитних і рожевих сортів, Dicentra не залишає каменя на камені, забезпечуючи різноманітні варіанти для своїх клієнтів.
Fktrc
Репутация: 0
С нами: 2 года 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 5 гостей

Индекс цитирования