ванны

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Ivanochka » 17.01.2021, 18:44

Я около недели назад приехала в гости к родителям в свой отпуск. Но как увидела их ванну была в шоке. Пока у них в гостях решила ее отреставрировать. Может посоветуете фирму хорошую?
Ivanochka
Аватара
Репутация: 0
С нами: 3 года 5 месяцев

Сообщение #2 Murka » 19.01.2021, 12:21

Так этих фирм в интернете куча, позвонили в любую и вызовите ее.
Murka
Аватара
Репутация: 0
С нами: 3 года 5 месяцев

Сообщение #3 Vetochka » 19.01.2021, 12:28

Так це звичайно можна зробити, але ви ж не знаєте як вони вам виконають. А якщо погано вони зможуть гарантію вам надати? Я вважаю потрібно звертатися до перевіреної компанії, ось як наприклад я це зробила. А замовляла фарбування чавунної ванни ось у цій https://xn----7sbabhcq4eavdjn4dxhte.xn--j1amh/Луцьк.html фірми. Я результатом залишилася дуже задоволена, ванна виглядає як нова. Мало не забула робота була виконана з цього Keramokrill (Керамокрилл) матеріалу, а викликати ви їх можете ось за цим 0671151517 телефону.
Vetochka
Репутация: 0
С нами: 3 года 2 месяца

Сообщение #4 Yusup150 » 01.03.2021, 14:29

Vetochka писал(а):Так це звичайно можна зробити, але ви ж не знаєте як вони вам виконають. А якщо погано вони зможуть гарантію вам надати? Я вважаю потрібно звертатися до перевіреної компанії, ось як наприклад я це зробила. А замовляла фарбування чавунної ванни ось у цій remontuk.com/restavratsiya-vann-kalush/ фірми. Я результатом залишилася дуже задоволена, ванна виглядає як нова. Мало не забула робота була виконана з цього Keramokrill (Керамокрилл) матеріалу, а викликати ви їх можете ось за цим 0671151517 телефону.
https://remontuk.com/restavratsiya-vanny-vidnovlennya/
Почали ремонт у ванній, а сама ванна коштує теж прилічної суми. Почали думати гадати і вирішили реставрувати у Львові. Довго шукали нормальну компанію, читали відгуки і замовили. Безмежно вдячні майстрам за якість та білосніжну ванну. Ми не пожаліли, що звернулися саме до вас.
Yusup150
Репутация: 0
С нами: 3 года

Сообщение #5 DianaDi » 02.03.2021, 19:52

Актуальный вопрос, почитаю вместе с вами рекомендации.
DianaDi
Репутация: 0
С нами: 3 года


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 19 гостей

Индекс цитирования