Получить ИНН станет проще

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Юридические тонкости

Описание: Особенности регулирования разнообразных правоотношений в теории и на практике. Судебная практика.

Сообщение #1 Гость » 16.01.2013, 22:38

Податкова інспекція Ленінського району інформує:

З введенням Податкового кодексу всім звичне назва ідентифікаційного номера (ІПН) змінилося. Тепер цей необхідний у багатьох випадках документ називається «картка платника податків», а сам номер «реєстраційним номером». Довгі роки отримати реєстраційний номер громадяни могли виключно за місцем своєї реєстрації (прописки). Наприклад, якщо мешканка Севастополя вийшла заміж за киянина, вона обов'язково повинна була приїхати в Севастополь і звернутися до податкової інспекції свого району для зміни картки платника податків. Це тільки один приклад, а скільки їх підносить нам життя. Найпростіші статистичні підрахунки показують, що тільки 20% громадян звертаються за реєстраційним номером вперше. Як правило, це ІПН для дітей. Люди, повторно звернулися за номером у зв'язку зі зміною реєстраційних даних (прописки, прізвища) складають 30%. І половина громадян звертаються для отримання дубліката картки платника податків у зв'язку з її втратою.

Податкова служба виступила з ініціативою надавати громадянам можливість отримувати реєстраційний номер картки платника податків не тільки за місцем проживання, але й у відділенні податкової служби за місцем одержання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Така можливість буде надаватися у випадку внесення змін у Державний реєстр фізичних осіб - платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.

На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він хоче пройти реєстрацію або внести зміни в Державний реєстр в сервісних центрах податковій інспекції за місцем роботи або іншого об'єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені всі технічні можливості: удосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладено в наказі, який очікує реєстрації в Міністерстві юстиції.

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити в паспорт громадянина України позначку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Сектор зв'язків зі ЗМІ та громадськістю ЛГНI.
Гость

Сообщение #2 koles80 » 16.01.2021, 08:10

Обещали упрощение процедуры, в реальности воз и ныне там. :sad:
Знакомые ребята столкнулись со всеми прелестями нашего законодательства при открытии своей конторы https://nadezhnye-kappery.ru/ Просто потрясает умение чиновников создавать проблемы на ровном месте.
koles80
Репутация: 0
С нами: 5 месяцев 27 дней


Вернуться в Юридические тонкости

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


Яндекс.Метрика