Допомога в організації бізнесу

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Организация бизнеса

Описание: Здесь можно ознакомиться с нюансами организации разнообразных видов деятельности (узнать какие нужны лицензии, разрешения, как платить налоги и т.п.)

Сообщение #1 НиколайДанилов » 12.12.2019, 15:43

Бізнес-леді часто не знають, як покращити свій бізнес. Якщо ви маєте власну справу, маєте бажання її покращити, вам слід звернутися до бізнес-спільноти, яка зможе допомогти вам у цьому. Якщо ви маєте свою мережу харчових закладів, вам зможе допомогти у їх просуванні відомий бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов.
На khorzov.com ви зможете продивитись про його діловий досвід та основні застосування його методики у дії. Багато людей з різних країн світу вже використовують методи, які він пропонує. В наш час ресторанний консалтинг https://khorzov.com/ua/ стає дуже відомим, адже саме завдяки цій ресторанній справі ви зможете добре заробляти. В наш час майже у кожного підприємця, який має власний заклад є бажання, щоб його ресторан став відомим, або перевтілився у мережу.
Якщо у вашого закладу є багато точок і досить великий штат, вам потрібно час від часу проводити тренінги. Навички управління і економічний досвід бізнес-тренера дасть змогу вашому закладу вийти досить швидко на новий рівень. Вам будуть надаваться теоретичні і практичні ідеї, за допомогою яких ви зможете покращити ваш заклад. Цілі, задачі і ідеї, які сумарно можуть бути використані під час процесів, зможуть покращити роботу соціальної сфери і у цілому стратегію. Якщо вам треба надати послуги з бізнес-аудиту, ви також можете звертатися. Багато хто усвідомлює, що саме фінансовий аудит є дуже важливим, але не всі розуміють цільові його функції.
НиколайДанилов
Репутация: 0
С нами: 1 год 7 месяцев

Сообщение #2 Petr_Oleshko » 20.01.2020, 19:57

Я могу посоветовать обратиться вот в эту компанию https://rocketsevent.com/service/buisness-events/ . Мы у них заказывали организацию конференции. Все прошло на должном уровне. Очень приятно иметь дело с профессионалами.
Petr_Oleshko
Репутация: 0
С нами: 1 год 10 месяцев


Вернуться в Организация бизнеса

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


Яндекс.Метрика