Контекстна реклама

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Организация бизнеса

Описание: Здесь можно ознакомиться с нюансами организации разнообразных видов деятельности (узнать какие нужны лицензии, разрешения, как платить налоги и т.п.)

Сообщение #1 Lawlet123 » 16.05.2020, 12:15

Доброго часу доби. Як ви там з цим коронавірусів? Хлоп'ята пишу вам з такого питання взяв посилання https://uk.uaateam.agency/services/kontekstna-reklama/ контекстна реклама сайту. Пропонує просування сайту в гулі і тд. Типу твоя реклама появляється на різних сайтах. Я думаю що це дуже хорошоя ідея. А які способи просування ви ще знаєте?
Lawlet123
Репутация: 0
С нами: 2 года 8 месяцев

Сообщение #2 Anna_Lysenko » 28.05.2020, 10:13

Це дійсно хороша ідея. Єдине, результат відчутний тільки поки ваша реклама показується. Якщо час та бюджет дозволяють, варто паралельно починати працювати з самим сайтом, робити його максимально привабливим та зручним як для пошукових систем, так і для користувачів.
Шукала інформацію щодо покращення сайту з доставки їжі і натрапила на ось цю статтю, зрозуміла як багато ньюансів ми не врахували, коли будували сайт.
Зараз, для того щоб впровадити деякі аспекти потрібно багато часу та грошей. Тому реклама так, її ніхто не відміняв, але потрібно починати працювати над seo та cro.
Anna_Lysenko
Репутация: 0
С нами: 1 год 7 месяцев


Вернуться в Организация бизнеса

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость


Яндекс.Метрика