Меблі для ванної

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Ivanna » 18.09.2021, 07:15

Вже довгий час не можу вибрати меблі для ванної кімнати. Переглянула багато варіантів і зрозуміла, як же складно вибрати тумбу під раковину. Навіть дорогі тумби ходять туди-сюди, а якість матеріалу залишає бажати кращого. Якщо хто знає хороший магазин з великим асортиментом меблів для ванних підкажіть. Ато я вже не знаю, де шукати.
Ivanna
Репутация: 0
С нами: 3 года 1 месяц

Сообщение #2 Weero » 18.09.2021, 14:19

Меблі для ванної https://moidodir.com.ua/uk/ кімнати раджу вибрати в інтернет магазині Мойдодир. Великий асортимент якісних меблів нікого не залишить байдужим. Я замовляла тумбу з умивальником і мені вона відразу сподобалася і ідеально підійшла по розмірами. За півроку експлуатації тумба себе показала робочою конячкою. У нас в ванній вологість дуже велика, дитина постійно хлюпається у воді і все, природно, потрапляє на тумбу. отслоек ніде немає. Колір моєї тумби білосніжний. Взагалі мені подобається білі меблі. Хоч і кажуть, що за нею складно доглядати, а ось нічого подібного. за темною доглядати важче. Біла невибаглива: протреш вологою чистою ганчіркою і тумба як новенька. У підсумку хочу сказати, що я дуже задоволена тумбою. вона дійсно дуже красива і стильна, а особливо радує її внутрішнє пристрій. У такій тумбі хочеться завжди підтримувати порядок.
Weero
Репутация: 0
С нами: 3 года 1 месяц


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 17 гостей

Индекс цитирования