Порадьте як стати професійним digital-фахівцем

Список форумов Форум сайта "Учет и налоги" Всякое-разное

Описание: Здесь публикуем темы, не подходящие к другим разделам форума сайта "Учет и налоги"
Правила форума: Публикация постов в непрофильных разделах - бан с удалением поста.
Посты про профурсеток, aзинo777, изготовление дипломов или на ceкс-тематику - будут удаляться, авторы - банится навечно.

Сообщение #1 Верунчик » 27.08.2023, 18:39

Добрий день! Я абсолютний новачок в галузі цифрових технологій і хотіла би дізнатися, як стати професіональним digital-фахівцем. Які перші кроки мені потрібно зробити? Я почала вже вивчати основи аналітики і реклами, але не зовсім розумію, куди йти далі.
Верунчик
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #2 мистер бу » 27.08.2023, 18:43

Дуже радий, що ви зацікавилися цифровою сферою. Для початку, рекомендую поглибити знання в аналітиці та опанувати навичками роботи з рекламними платформами, такими як Google та Facebook. Також важливо вивчити основи SEO та контент-маркетингу. Не забувайте про постійне вдосконалення, тому читайте книги та слідкуйте за трендами в цій галузі.
мистер бу M
Аватара
Возраст: 36
Репутация: 0
С нами: 3 года 5 месяцев

Сообщение #3 Верунчик » 27.08.2023, 18:44

Дякую за поради! Це точно допоможе мені рухатися вперед. Але є ще одне питання: чи є якісь онлайн-курси або ресурси, які ви порекомендуєте для самостійного навчання? Можливо, є щось доступне та корисне для новачків?
Верунчик
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 1 месяц

Сообщение #4 мистер бу » 27.08.2023, 18:47

Наприклад в українському онлайн-хабі CHANGERS можна знайти широкий спектр курсів з digital-маркетингу, аналітики, соціальних медіа та багато іншого.
Зокрема, можливість поглибленого вивчення Google Analytics, SEO оптимізації, та інших інструментів. Особливо цінним є практичний підхід та можливість вивчати на реальних кейсах. Не забудьте брати участь у вебінарах та дискусіях з колегами, це допоможе розвиватися швидше. Бажаю успіху у вивченні та розвитку в цій цікавій галузі!
мистер бу M
Аватара
Возраст: 36
Репутация: 0
С нами: 3 года 5 месяцев

Сообщение #5 Bleralda » 25.11.2023, 14:14

А які ще є цікаві напрямки програмування? Хочу також нову професію.
Bleralda
Аватара
Репутация: 0
С нами: 4 года 7 месяцев

Сообщение #6 Lanset » 27.11.2023, 09:14

Взагалі, багато цікавих напрямків в програмуванні є та ви зможете обрати будь-який курс навчання у школі Foxminded. Особисто для себе розглядаю навчання на C#/.NET https://foxminded.ua/c_sharp_dot_net-1/ . Ця мова входить в ТОП-5 найпопулярніших мов світу. Мені цей курс потрібен як додатковий, вже маю певний досвід роботи, але завжди хочеться дізнаватись більше.
Lanset M
Аватара
Возраст: 37
Репутация: 0
С нами: 3 года


Вернуться в Всякое-разное

Кто сейчас на сайте (по активности за 5 минут)

Сейчас этот форум просматривают: 2 гостя

Индекс цитирования